Leírás és Paraméterek
König & Meyer mikrofonállvány KM-25995-300-55
König & Meyer mikrofonállvány, alacsony, szögletes talppal, beépített zajszűrő gumival, teleszkópos karral.
A praktikus és sokoldalú, acélból készült asztali mikrofonállvány stabilitást és funkcionalitást biztosít. A felhasználóbarát magasságállításnak és a kényelmes forgatható gémnek köszönhetően a mikrofont gyorsan irányba állíthatjuk.
Bárhol is használjuk – asztali állványként Broadcast vagy konferencia alkalmazásban, esetleg padló állványként erősítő elé helyezve – a lapos talp kényelmes és helytakarékos megoldást nyújt. A négy rugalmas gumiláb gondoskodik a zajszűrésről.
| talp mérete | 200 x 200 mm |
| gém | egy darabból álló |
| gém hossza | 310 mm |
| gém rögzítés | szárnyas anyával |
| magasság | 285-400 mm |
| magasságállítás | csavaros |
| rudazat | kétrészes, egymásba tolható |
| csavarmenet | 3/8” |
| színe | fekete |
| tömeg | 0,67 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
