Leírás és Paraméterek
Apart CHAMP-4 professzionális végerősítő, kifejezetten nagy igénybevételre tervezve, háttérzenére, épülethangosításra, installációs célra.
Az erősítő négy csatornás, ventilátor nélküli konstrukció, így rendkívül csendes működésű.
| RMS teljesítmény | 4 x 80W/4 Ohm, 4 x 60W/8Ohm, 2 x 130W/bridge |
| frekvencia átvitel | 20Hz - 40KHz |
| bemenetek | csatornánként RCA |
| link kimenet | RCA |
| kimenet hangszóró felé | csavaros terminál |
| hűtés | ventilátor nélküli |
| kezelőszervek | előlapon csatornánként hangerő szabályzó, hátlapon 1 - 2 csatornán Stereo/Bridge/Mixed, SUB Crossover kapcsoló, 3 - 4 csatornán Stereo/Bridge/Mixed kapcsoló, Ground lift kapcsoló |
| védelem | limiter, rövidzár, túlterhelés, túlmelegedés elleni védelem |
| tápfeszültség | 230V AC, |
| mérete | 483 x 44 x 359mm, 1U magas, Rack-be építhető |
| tömege | 7,5 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
