Leírás és Paraméterek
Apart ROCK608 szikla hangszóró, kültérre, zenei felhasználásra
Kiváló hangzással rendelkezik, kétutas, polipropilén hangszórókkal, időjárás álló.
| teljesítmény | 60W |
| impedancia | 8 Ohm |
| mélyhangszóró | 6,5" |
| magas hangszóró | 1" |
| frekvencia átvitel | 60 - 20.000Hz |
| doboz anyaga | ABS műanyag |
| rács | festett alu |
| méret | 260 x 280 x 200mm |
| tömeg | 3,6 kg |
| IP védettség | IP64 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
