Leírás és Paraméterek
Apart SMB6V-G 100V-os hangdoboz, falra szerelhető, hangerő szabályzóval, ( hangerő szabályzó gomb a logo alatt, rejtetten található), fali konzollal, zenére és beszédre, csak beltérre.
A hangdoboz kiválóan alkalmas zenére és beszédre, iskolákba, irodákba, supermarketekbe, áruházakba. A doboz jó minőségű műanyagból készült, előlapja festett acél, a hangszóró egyutas, papír kónuszú.
| felhasználás | csak beltéri |
| utak száma | 1 |
| teljesítmény | 6-3-1,5W, 100V-os vonali feszültségen |
| hangszóró | 5,25" |
| frekvencia átvitel | 200 - 20.000Hz |
| extra | U alakú fali konzol, hangerő szabályzó |
| méret | 140 x 72 x 202 mm |
| tömeg | 1,06 kg |
| színe | szürke |
| IP védettség | IP50 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
