Leírás és Paraméterek
Apart ZONE4R fali vezérlő panel, a ZONE4 Audio Matrix-hoz
A fali vezérlő segítségével ki tudjuk választani a négy rendelkezésre álló bemeneti zónák egyikét, ennek hangerejét állítani. Telepítése egyszerű, pl. CAT5 vagy CAT6 kábellel (max. 100 méter lehet) tudunk a vezérlőhöz csatlakoztatni, max. 8 db-ot. A csatlakozó 4 pólusú Euroblock csavaros terminál.
| kijelző | 2 digit LED |
| kábel keresztmetszet | max. 2,5mm2 |
| beépítési méret | 70 x 55mm |
| mélység | 83mm |
| tömeg | 0,14kg |
| csatlakozó | 4p. Euroblock |
| kábel hossza max. | 100 méter |
| külső méret | 114 x 80mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
