Leírás és Paraméterek
Audio-Technica AT-2020 stúdió mikrofon
Az AT2020 precíz kivitelezésének és az általa nyújtott magas minőségnek köszönhetően kiemelkedik a kategóriájában fellelhető mikrofonok közül. Egyedileg kifejlesztett kis tömegű membránja kiterjesztett frekvenciaátvitelt, kiemelkedő tranziensátvitelt biztosít. Masszív kialakítása tartós teljesítményt garantál, széles dinamikatartomány és nagy hangnyomástűrés jellemzi. Igazán jó választás női ének/vokál felvételre. Az AT2020 etalon a megfizethető merőleges tengelyű stúdió kondenzátor mikrofonok között.
| kapszula típusa | kondenzátor |
| kapszula | Permanens polarizálású (elektret) kondenzátor |
| karakterisztika | kardioid |
| frekvencia átvitel | 20-20 000 Hz |
| érzékenység | 37 dB (14.1 mV) ref. 1V, 1 Pa |
| Impedancia | 100 Ohm |
| maximális bemeneti hangnyomás | 144 dB SPL (1 kHz, 1% T.H.D.) |
| dinamikatartomány | 124 dB (1 kHz-en) |
| Jel/Zaj viszony | 74 dB (1 kHz-en) |
| fantomtáplálás szükséglet | 48V DC, 2 mA tipikus |
| tömege | 345 g |
| mérete | 162.0 mm hosszú, 52.0 mm maximum test átmérő |
| kimeneti csatlakozó | beépített 3-pólusú XLR |
| tartozékok | csuklós adapter ; 5/8"-3/8" szűkítőgyűrű; puha védőtasak |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Richard
|
2014. 12. 09.
Az lenne a kérdésem hogy USB-s vagy XLR csatlakozós?
Válaszukat előre is köszönöm!
Válaszukat előre is köszönöm!
