Leírás és Paraméterek
Audio-Technica BP896CT4-TH csíptetős mikrofon.
Szubminiatűr kitűző mikrofon, Shure vezeték nélküli mikrofon szetthez, TA4F csatlakozóval. Bézs színű.
Tartozékok: szivacsok, klipszek, tok.
| kapszula típusa | kondenzátor |
| karakterisztika | gömb |
| frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| maximális hangnyomás | 135 dB SPL max. |
| áramfelvétel | 0,1mA 5V DC-nél |
| működési feszültség | 2,5-11V DC (csak vezeték nélküli rendszerekhez alkalmas) |
| mikrofon tömege | 0,14g |
| mikrofon mérete | 10,8 mm hosszú, 2,6mm átmérőjű |
| csatlakozó | TA4F (4 pólusú mini XLR) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
