Leírás és Paraméterek
A PRO-49Q Quick-Mount (XLR végződésű) kardioid kondenzátor hattyúnyak mikrofon bármilyen szabványos XLRF-típusú aljzatba vagy lengőkábelre csatlakoztatható. Lineáris, sima frekvencia átvitellel és integrált elektronikával rendelkezik. Két szakaszon hajlítható szára átállításkor nem zajos, jól tartja a beállított pozíciót, és hosszú élettartamú. A mikrofont széles frekvencia átviteli tartománnyal bíró kapszula jellemzi, melyben kistömegű membrán dolgozik a kimagasló teljesítmény érdekében. Két különböző hosszban áll rendelkezésre: 332.0mm (PRO49Q); 418.0 mm (PRO49QL).
- a mikrofont széles frekvencia átviteli tartománnyal bíró kapszula jellemzi, melyben kistömegű membrán dolgozik a kimagasló teljesítmény érdekében
- integrált elektronikával rendelkezik, így nincsen szükség külső tápegység használatára
- lineáris, sima frekvencia átvitelhHalk, fix pozícionálású, hosszú élettartamú hattyúnyak
- bármilyen szabványos XLRF-típusú felületi és kábel aljzatba csatlakoztatható
- 332 mm-es hossz
- rendelkezésre áll a 418mm-es PRO49QL verzió is
| kapszula típusa | kondenzátor |
| iránykarakterisztika | kardioid |
| frekvencia átvitel | 70 - 16 000 Hz |
| érzékenység | -37 dB (14.1 mV) ref. 1V, 1 Pa |
| impedancia | 100 Ohm |
| maximális bemeneti hangnyomás | 134 dB SPL (1 kHz, 1% T.H.D.) |
| dinamikatartomány | 106 dB (1 kHz-en) |
| Jel/Zaj viszony | 66 dB (1 kHz-en) |
| fantomtáp | 9-52V DC, 2 mA tipikus |
| tömeg | 80 g |
| méret | 332 mm hosszú, 12 mm fejátmérő |
| kimeneti csatlakozó | 3-pólusú XLR |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
