Leírás és Paraméterek
AKG D5CS kardiod dinamikus énekmikrofon, kapcsolós
Az AKG D5CS egy dinamikus, kardioid énekmikrofon, melyet kifejezetten az extrém, színpadi körülményekhez fejlesztettek ki. A D5CS-ös széles frekvencia átvitellel rendelkezik, ami különösen kedvező a közép- és magas frekvenciájú jelek esetében, amelyek a beszéd érhetőségében játszanak fontos szerepet.
A rázkódásvédelem csökkenti a test és kábelzajokat, míg a beépített szélzsák és pop filter a légzés zajok mérséklésében segít. A strapabíró mikrofon testet direkt úgy tervezték hogy ellenálljon a legkeményebb fizikai behatásoknak is mind a színpadon, mind pedig a szállítás folyamán.
| kapszula típusa | dinamikus |
| karakterisztika | kardioid |
| frekvenciaátvitel | 20 - 17 000 Hz |
| érzékenység | 2,6 mV/Pa |
| Impedancia | 600 Ohm |
| kapcsoló | van |
| csatlakozó | szimmetrikus XLR papa |
| ház | erős fém ház |
| hossz/átmérő | 185/51 mm |
| extra | továbbfejlesztett visszajelzés és zajcsökkentés, AKG Laminált Varimotion membrán, integrált lengéscsillapító rendszer |
| tömeg | 320 g |
| alkalmazás | szólóének, háttér-vokál |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
