Leírás és Paraméterek
AKG P5S dinamikus énekmikrofon, kapcsolós
Általános hangosítási feladatokra, énekre, beszédre.
| kapszula típusa | dinamikus |
| karakterisztika | superkardioid |
| frekvenciaátvitel | 40 - 20 000 Hz |
| érzékenység | 2,5 mV/Pa |
| Impedancia | 580 Ohm |
| kapcsoló | van |
| csatlakozó | szimmetrikus XLR papa |
| ház | erős fém ház |
| hossz/átmérő | 190/51 mm |
| tömeg | 320 g |
| alkalmazás | vokál, beszéd |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
