Leírás és Paraméterek
Apart CM1008-BL álmennyezeti hangszóró, kétutas, 8"-os mélysugárzóval, 1"-os magassugárzóval
A hangszóró 8Ohm-os, kétutas, nagyon jó hangú, kifejezetten háttérzenére, akár nagy hangerőre is. A membránja polypropylén, páraálló, IP54 védettségű. ABS műanyag háza va, porfestett alu ráccsal.
| max. teljesítmény | 60Watt |
| utak száma | 2 |
| külső méret | 244 mm |
| beépítési átmérő | 223 mm |
| mélyhangszóró mérete | 8" |
| magassugárzó mérete | 1" |
| teljesítmény | 60W |
| impedancia | 8 Ohm |
| anyaga | ABS műanyag ház, alu rács |
| színe | fekete |
| mélység | 99 mm |
| frekvencia átvitel | 50Hz - 20kHz |
| tömeg | 1,1 kg |
| IP védettség | IP54 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
