Leírás és Paraméterek
Apart CMSUB8 álmennyezeti subwoofer, dupla tekercses 8"-os mélysugárzóval.
Ideális kiegészítője olyan hangrendszereknek, ahol a kis méretű satellite hangszórók (Apart CM sorozatú - CM3T, CM4, CM4T), nem tudnak elég mélyhangot sugározni, olyan helyekre, ahol fontos a minőségi zene kis hangerőn is. Beépített crossoverrel rendelkezik, Ohmikus erősítővel kell hajtani. Ha a klasszikus 60 x 60-as álmennyezetbe szeretnénk építeni, a lapokat mindenképpen meg kell erősíteni pl. vékony fa lemezzel, mert a viszonylag nagy tömeg (több, mint 2 kg) miatt a lap eltörhet.
Ha bútorba, zárt helyre szeretnénk építeni, legalább 20liter térfogatú helyet kell biztosítani.
| max. teljesítmény | 80Watt |
| utak száma | 1 |
| külső méret | 246 mm |
| beépítési átmérő | 223 mm |
| mélyhangszóró mérete | 8" |
| teljesítmény | 2 x 80W |
| impedancia | 2 x 8 Ohm |
| anyaga | ABS műanyag ház, alu rács |
| színe | fehér |
| mélység | 97 mm |
| frekvencia átvitel | 50 - 200 Hz |
| tömeg | 2,1 kg |
| IP védettség | IP54 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
