Leírás és Paraméterek
Apart H30LT-G tölcséres 100V-os sugárzó
Tölcséres hangsugárzó, beépített 100 V-os trafóval, műanyag ház, acél tartóval.
Kültéri és beltéri információs célú felhasználásra ajánlott 100V-os tölcsérsugárzó. Nagy hangnyomású, könnyen szerelhető, mindenhol használható, ahol az információközlés az elsődleges cél, mint például pályaudvarok, csarnokok, piacok, szabad területek stb. 8 Ohm-os kivezetése is van, így hagyományos, nem 100V-os erősítővel is működtethető. IP66 a védettsége, így kültéren is kiválóan használható.
| utak száma | 1 |
| teljesítmény | 100V-on 30/15/7,5/3,75W - állítható, 8 Ohm-on 45W |
| frekvenciaátvitel | 350Hz -9.0 kHz |
| lesugárzási szög | vertikális 165°, horizontális 115° |
| max. hangnyomás | 121dB |
| méretek | 285 x 283 x 207 mm |
| tömeg | 1,7 kg |
| színe | szürke, RAL9006 |
| védettség | IP66, kültérre is kiválóan alkalmas |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
