Leírás és Paraméterek
Audinate Dante® AVIO AnalogInput 2x0 Dante adapter 2 db analóg bemenettel
Bármilyen vonalszintű kimeneti eszköz csatlakoztatása Dante Audio hálózathoz. PoE tápellátás szükséges.
A Dante® márkanév valamint a Dante® szoftver amely ezeknek az eszközöknek a része, az Audinate Pty Ltd. szellemi tulajdona
| szabályozható jelszint | +24/+4/0 dBu, 0/-10 dBV (via Dante® controller) |
| frekvencia átvitel | 20-20.000 Hz |
| impedancia | 20 kΩ (bal.), 10 kΩ (unbal.) |
| Dynamic range | > 100 dB |
| S/N ratio | > 100 dB |
| THD | < 0.01% |
| Sampling rates | 44,1/48/96 kHz, 24 bits |
| csatlakozók | 1 x RJ45, 2 x XLR mama |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
