Leírás és Paraméterek
Audinate Dante® AVIO AnalogOutput 0x1 Dante adapter 1 db analóg kimenettel
Keverők, erősítők, aktív hangfalak csatlakoztatása Dante Audio hálózathoz. PoE tápellátás szükséges.
A Dante® márkanév valamint a Dante® szoftver amely ezeknek az eszközöknek a része, az Audinate Pty Ltd. szellemi tulajdona
| szabályozható jelszint | +24/+4/0 dBu, 0/-10 dBV (via Dante® controller) |
| frekvencia átvitel | 20-20,000 Hz |
| impedancia | 150 kΩ (bal.), 75 kΩ (unbal.) |
| Dynamic range | > 100 dB |
| S/N ratio | > 100 dB |
| THD | < 0.01% |
| Sampling rates | 44,1/48/96 kHz, 24 bits |
| csatlakozók | 1 x RJ45, 1 x XLR papa |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
