Leírás és Paraméterek
Az AT 8031 ideális közeli alkalmazásokhoz, interjúhoz, énekhez, zongorához, vonósokhoz és overhead mikrofonként. Kardioid iránykarakterisztikája csökkenti az oldalról és hátulról érkező hangok arányát, növelve a megcélzott hangforrás izolációját. Közeli mikrofonozásnál telt, meleg hangkarakterisztikát nyújt. A mikrofon alaptartozéka a nagy mikrofonszivacs, ami jelentősen csökkenti a pattogó (“pop”) hangokat és a sziszegő torzításokat. Elemmel vagy fantomtáplálással működik.
- ideális közeli alkalmazásokhoz, interjúhoz, énekhez, zongorához, vonósokhoz és overhead mikrofonként
- a kistömegű membrán biztosítja a minimális torzítást
- a kardioid iránykarakterisztika telt, meleg hangzást nyújt közeli használat esetén
- elemről vagy fantomtápról üzemeltethető
- a mikrofon megfelel az RoHS-nek – mentes minden veszélyes anyagtól, melyet az EU direktíva meghatároz
| kapszula típusa | kondenzátor |
| iránykarakterisztika | kardioid |
| frekvencia átvitel | 30-20 000 Hz |
| mélyvágó szűrő | 80 Hz, 12 dB/oktáv |
| érzékenység | fantomtáp -44 dB (6.3 mV) ref. 1V, 1 Pa elem -45 dB (5.6 mV) ref. 1V, 1 Pa |
| impedancia | fantomtáp 250 Ohm elem 300 Ohm |
| maximális bemeneti hangnyomás | fantomtáp 137 dB SPL (1 kHz, 1% T.H.D.) elem 123 dB SPL (1 kHz, 1% T.H.D.) |
| dinamikatartomány | fantomtáp 113 dB (1 kHz-en) elem 99 dB (1 kHz-en) |
| Jel/Zaj viszony | 70 dB (1 kHz-en) |
| fantomtáp | 11-52V DC, 2 mA tipikus |
| elem típusa | 1.5V AA/UM3 |
| elem áramfelvétel / élettartam | 0,4 mA / 1200 óra tipikus (alkaline) |
| kapcsoló | lineáris, mélyvágó |
| tömeg | 205 g |
| méret | 193 mm hosszú, 50,3 mm fej átmér |
| kimeneti csatlakozó | beépített 3-pólusú XLR |
| mellékelt tartozékok | AT8405a mikrofonkengyel ; 5/8"-27 menetes kengyel; 5/8"-27>>3/8"-16 szűkítőgyűrű; AT8114 szélvédő; elem; puha védőtasak |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
