Leírás és Paraméterek
A BP 4001 kardioid dinamikus mikrofon speciálisan beszédhang tiszta és artikulált reprodukciójára lett kifejlesztve. Hosszabított nyelén elférnek a tévétársaságok emblémái. A BP 4001 ideális megoldás broadcast és helyszíni közvetítési célokra, professzionális felvételi és közvetítési alkalmazásokra, sportközvetítésekre, és egyéb felhasználási területekre. Kialakítása minimalizálja a kéz- és kábelzajokat; robosztus felépítése megvédi a mikrofont a helyszíni tudósítások megpróbáltatásaival szemben A mikrofon 3-pólusú XLR-típusú kimeneti csatlakozóval van ellátva; a szélvédő, hordtáska, puha védőtasak és mikrofonkengyel a mikrofon alaptartozékai. Gömbkarakterisztikás verziója, a BP 4002 is rendelkezésre áll.
- professzionális interjú mikrofon, mely hosszabított nyelével ideális helyszíni interjúkon való alkalmazásra
- a kardioid iránykarakterisztika csökkent az oldalról és hátulról érkező hangok arányát, megnövelve ezzel a kiválasztott hangforrás izolációját
- a frekvencia átvitel a beszéd naturális, tiszta és érthető visszaadására lett optimalizálva
- belső rugalmas felfüggesztése minimalizálja a kéz- és kábelzajokat
- edzett acélráccsal ellátott külső háza alkalmassá teszi külső helyszíni munkára
- az integrált szélvédő védelmet nyújt a szél és légzés által keltett zaj ellen
- a mikrofonhoz járó tartozékok: szélvédő, hordtáska, puha védőtasak valamint mikrofonkengyel
- a szélvédő, hordtáska, puha védőtasak és mikrofonkengyel a mikrofon alaptartozékait képezik
| kapszula típusa | dinamikus |
| iránykarakterisztika | kardioid |
| frekvencia átvitel | 80-18 000 Hz |
| érzékenység | -54 dB (1.9 mV) ref. 1V, 1 Pa |
| impedancia | 300 Ohm |
| tömeg | 275 g |
| méret | 240,8 mm hosszú, 40 mm fej átmérő |
| kimeneti csatlakozó | beépített 3-pólusú XLR |
| mellékelt tartozékok | AT8470 Quiet-Flex" mikrofonkengyel; 5/8"-27 menetes kengyel; 5/8"-27>>3/8"-16 szűkítő gyűrű; habszivacs szélvédő; hordtáska; puha védőtasak |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
