Leírás és Paraméterek
A megfizethető árú hangszermikrofonok piacán az MB 2k új sztenderdet jelent. Dinamikus kapszula kialakítása kiváló tengelyen kívüli elnyomást és alacsony gerjedési hajlamot eredményez. Frekvenciaátvitele hangszerek hangjának optimális visszaadásához lett kialakítva. Ez a masszív fém kialakítású mikrofon az Audio-Technica Hi-ENERGY® neodímium mágneses struktúráját alkalmazza a maximális kimeneti szint és a gyors tranziensátvitel elérése érdekében. Zajcsökkentő, csillapított kialakítása mellett a MagnaLock™ kapcsoló szolgálja a halk működést. A mikrofon korrózióálló, aranyozott XLRM-csatlakozóval van ellátva.
- erősített és akusztikus hangszerekhez
- hangszerek hangjának optimális visszaadásához kialakított frekvenciaátvitel
- dinamikus kapszula kialakítás
- masszív fém konstrukció
- Hi-ENERGY® dinamikus neodímium kapszula a megnövelt kimeneti szint és tranziens átvitel érdekében
- csillapított kialakítása csökkenti a mechanikus zajok mértékét
- a reteszelhető MagnaLock™ kapcsoló kialakítás halk ki- és bekapcsolást biztosít
- korrózióálló, aranyozott XLRM-csatlakozó
| kapszula típusa | dinamikus |
| iránykarakterisztika | hiperkardioid |
| frekvencia átvitel | 60 - 14 000 Hz |
| érzékenység | -54 dB (1.9 mV) ref. 1V, 1 Pa |
| impedancia | 600 Ohm |
| kapcsoló | MagnaLock" be/ki |
| tömeg | 337 g |
| méret | 183,6 mm hosszú, 41,4 mm fej átmérő |
| kimeneti csatlakozó | beépített 3-pólusú aranyozott XLR |
| mellékelt tartozékok | AT8470 Quiet-Flex® mikrofonkengyel; 5/8"-3/8" szűkítőgyűrű; puha védőtasak |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
