Leírás és Paraméterek
A kiváló ár/érték arányú MB 4K a Midnight Series belépő szintű, stúdió minőséget biztosító kondenzátor mikrofonja. Kondenzátoros kialakítása ideálissá teszi stúdió célú vokális és hangszer feladatok ellátására: elemről/fantomtápról való üzemeltethetőség, masszív fém konstrukció, puha tapintású felület, korrózióálló, aranyozott XLR-csatlakozó, ki/be kapcsoló, valamint kiterjesztett frekvenciaátvitel jellemzi a sima, naturális hangkarakterisztika elérése érdekében.
- minőségi stúdiómikrofon elérhető áron
- elektret technológia ének és hangszer, stúdió/színpadi alkalmazásokhoz
- kiterjesztett frekvenciaátvitel a sima, naturális hangkarakterisztika elérése érdekében
- masszív fém konstrukció és ki/be kapcsoló
- a puha tapintású bevonat csökkenti a használat közbeni kézzajokat
- táplálás: 11-52V DC 2 mA (fantomtáp) vagy 1.5 V AA elemmel
- korrózióálló, aranyozott XLR-csatlakozó
| kapszula típusa | kondenzátor |
| iránykarakterisztika | kardioid |
| frekvencia átvitel | 80 - 20 000 Hz |
| érzékenység | fantomtáp -46 dB (5.0 mV) ref. 1V, 1 Pa; elem -48 dB (3.9 mV) ref. 1V, 1 Pa |
| impedancia | fantomtáp 200 Ohm; elem 250 Ohm |
| maximális bemeneti hangnyomás | fantomtáp 137 dB SPL (1 kHz, 1% T.H.D.); elem 125 dB SPL (1 kHz, 1% T.H.D.) |
| dinamikatartomány | fantomtáp 113 dB (1 kHz-en); elem 101 dB (1 kHz-en) |
| Jel/Zaj viszony | 70 dB (1 kHz-en) |
| fantomtáp | 11-52V DC, 2 mA tipikus |
| elem típusa | 1.5V AA/UM3 |
| elem áramfelvétel / élettartam | 0,4 mA/1200 óra tipikus |
| kapcsoló | be/ki |
| tömeg | 182 g |
| méret | 205,7 mm hosszú, 41,7 mm fej átmérő |
| kimeneti csatlakozó | beépített 3-pólusú aranyozott XLR |
| mellékelt tartozékok | AT8405a mikrofonkengyel; 5/8"-3/8" szűkítőgyűrű; elem; puha védőtasak |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
