Leírás és Paraméterek
A Pro Series csúcsmodellje, a PRO 61 kiváló gerjedésmentes erősítést és kimagasló jelenlétérzetet kínál szóló és háttér énekhangokhoz. Kiterjesztett frekvenciamenetével a PRO 61 optimális hangtisztaságot és egyenletes, természetes hangkaraktert biztosít. Hiperkardioid karakterisztikája megnöveli a hangforrás izolációját. A belső felfüggesztés hatékonyan csökkenti a kézzajt, míg kétfokozatú mikrofonkosara védelmet szolgáltat a torlóhangok ellen.
- a Pro Series csúcsmodellje, a PRO 61 kiváló gerjedésmentes erősítést és kimagasló jelenlétérzetet kínál szóló és háttér énekhangokhoz
- kiterjesztett frekvenciamenete optimális hangtisztaságot és egyenletes, természetes hangkaraktert biztosít
- hiperkardioid karakterisztikája megnöveli a hangforrás izolációját
- a belső felfüggesztés hatékonyan csökkenti a kézzajt
- Hi-ENERGY® neodímium mágnes az artikulált vokál reprodukcióhoz
- kétfokozatú mikrofonkosár véd a torlóhangoktól
- korrózióálló, aranyozott XLRM csatlakozás
- masszív konstrukció a megbízható teljesítmény érdekében
| kapszula típusa | dinamikus |
| iránykarakterisztika | hiperkardioid |
| frekvencia átvitel | 70 - 16 000 Hz |
| érzékenység | -55 dB (1.7 mV) ref. 1V, 1 Pa |
| impedancia | 300 Ohm |
| tömeg | 335 g |
| méretek | 192 mm hosszú, 52,6 mm fej átmérő |
| kimeneti csatlakozó | beépített 3-pólusú XLR |
| kábel | 4,5 m kábel, XLR XLR csatlakozóval |
| mellékelt tartozékok | AT8470 Quiet-Flex® mikrofonkengyel; 5/8"-3/8" szűkítőgyűrű; puha védőtasak |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
