Leírás és Paraméterek
A Midnight Blues széria MB3k dinamikus énekmikrofon modellje kiterjesztett frekvenciaátvitele révén ideális választás szólóének, háttér vokál és énekkarok/kórus hangjának mikrofonozására. Még nagyon magas hangerőn is torzításmentes és részletgazdag, pontos működés jellemzi, ezzel kitűnik kategóriájából. A Hi-ENERGY® dinamikus neodímium kapszula megnövelt kimeneti szintet és gyors tranziens átvitelt biztosít. Az MB3k az Audio-Technica saját fejlesztésű MagnaLock kapcsolójával van szerelve, biztosítva ezzel a halk ki- és bekapcsolást. Puha tapintású felület és aranyozott XLR-csatlakozó jellemzi.
- kimagasló teljesítményű énekmikrofon szólóének, háttér vokál és énekkar/kórus hangjának mikrofonozására
- kiterjesztett frekvenciaátvitel az optimális énekhang visszaadáshoz
- dinamikus kapszula kialakítás
- masszív fém konstrukció
- Hi-ENERGY® dinamikus neodímium kapszula a megnövelt kimeneti szint és tranziens átvitel érdekében
- a csillapított kialakítás csökkenti a használat közbeni kézzajokat
- a MagnaLock™ kapcsoló halk ki/be kapcsolást biztosít
- korrózióálló, aranyozott XLR-csatlakozó
| kapszula típusa | dinamikus |
| iránykarakterisztika | hiperkardioid |
| frekvencia átvitel | 60 - 14 000 Hz |
| érzékenység | -54 dB (1.9 mV) ref. 1V, 1 Pa |
| impedancia | 600 Ohm |
| kapcsoló | MagnaLock" be/ki |
| tömeg | 343 g |
| méret | 192 mm hosszú, 53,8 mm fej átmérő |
| kimeneti csatlakozó | beépített 3-pólusú aranyozott XLR |
| mellékelt tartozékok | AT8470 Quiet-Flex® mikrofonkengyel; 5/8"-3/8" szűkítőgyűrű; puha védőtasak |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
