Leírás és Paraméterek
E kardioid dinamikus ének mikrofon kiválóan ellenáll a mindennapos használat viszontagságainak és tiszta, teljes tartományban való hangreprodukciót kínál. Kiváló belső rázkódás elleni védelme csökkenti a kézzajok szintjét. A mikrofon kardioid iránykarakterisztikája csökkenti az oldalról és hátulról érkező hangok szintjét, megnövelve ezzel a kiválasztott hangforrás izolációját.
- naturális, teljes tartományban való hangreprodukció; ideális közeltéri énekhang mikrofonozására
- a kiváló belső zárkódás elleni védelem csökkenti a zavaró kézzajok szintjét
- a kardioid iránykarakterisztika csökkenti az oldalról és hátulról érkező hangok leképezését, megnövelve ezzel a kiválasztott hangforrás izolációját.
- Hi-ENERGY® neodímium mágnes a kiváló hangreprodukció érdekében
- a gömb alakú mikrofonkosár csökkenti a szél- és popzajokat
- csendes MagnaLock™ ki/be kapcsoló
- korrózióálló, aranyozott XLRM-csatlakozó
- masszív konstrukció a megbízható működés érdekében
| kapszula típusa | dinamikus |
| iránykarakterisztika | kardioid |
| frekvencia átvitel | 90 - 16 000 Hz |
| érzékenység | -55 dB (1.7 mV) ref. 1V, 1 Pa |
| impedancia | 300 Ohm |
| kapcsoló | MagnaLock™ be/ki |
| tömeg | 304 g |
| méret | 185 mm hosszú, 53,1 mm fej átmérő |
| kimeneti csatlakozó | beépített 3-pólusú XLR |
| kábel | 4,5 m kábel, XLR XLR csatlakozóval |
| mellékelt tartozékok | AT8470 Quiet-Flex® mikrofonkengyel; 5/8"-3/8" szűkítőgyűrű puha védőtasak |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
