Leírás és Paraméterek
Ez a megfizethető kardioid dinamikus mikrofon közeltéri énekhang visszaadására lett optimalizálva. A PRO 31 széles frekvenciaátvitelt és alacsony kézzajt biztosít masszív, stapabíró kialakítással, mely a turnékon konzisztens teljesítményt kölcsönöz az eszköznek. A mikrofon magasfokú érthetőségével, transzparens hangminőségével és hatékony zajelnyomásával kiváló ár/teljesítmény arányt kínál. Két model áll rendelkezésre professzionális és félprofi felhasználásra: PRO31 (XLRF-XLRM kábellel) és PRO31QTR (XLRF- jack kábellel).
- a közeltéri énekhez optimalizált mikrofon magasfokú érthetőségével, transzparens hangminőségével és hatékony zajelnyomásával kiváló ár/teljesítmény arányt kínál
- a kardioid iránykarakterisztika csökkenti az oldalról és hátulról érkező hangok leképezését, megnövelve ezzel a kiválasztott hangforrás izolációját
- Hi-ENERGY® neodímium mágnes a magas kimeneti szint és a precíz hangreprodukció érdekében
- csendes MagnaLock™ ki/be kapcsoló
- a gömb alakú mikrofonkosár csökkenti a szél- és popzajokat
- korrózióálló, aranyozott XLR-csatlakozó
- masszív konstrukció a megbízható működés érdekében
| kapszula típusa | dinamikus |
| iránykarakterisztika | kardioid |
| frekvencia átvitel | 60 - 13 000 Hz |
| érzékenység | -55 dB (1.7 mV) ref. 1V, 1 Pa |
| impedancia | 600 Ohm |
| kapcsoló | MagnaLock™ be/ki |
| tömeg | 312 g |
| méret | 185 mm hosszú, 53,1 mm fej átmérő |
| kimeneti csatlakozó | beépített 3-pólusú XLR |
| kábel | 4,5 m XLR-XLR kábel |
| mellékelt tartozékok | AT8470 Quiet-Flex® mikrofonkengyel; 5/8"-3/8" szűkítőgyűrű; puha védőtasak |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
