Leírás és Paraméterek
Audio-Technica SYSTEM 1102 rádiós mikrofon szett kézi adóval
Az Audio-Technica’s System 10 egy minőségi vezetéknélküli rendszer, mely kifinomult 24-bites felbontást, nagyon egyszerű kezelhetőséget és tiszta, természetes hangzást kínál zenészeknek és előadóknak. A 2.4 GHz-es tartományban, a TV és DTV interferenciáktól biztos távolságban üzemelő rendszer lenyűgözően akkurátus hangzást kínál és pofonegyszerű kezelést – azonnali csatorna választással, szinkronizálással és beállítással. Akár nyolc csatorna használható egyidejűleg bármilyen frekvencia koordinációs probléma vagy csoportválasztási macera nélkül. A System 10 vevőegysége és adóegységei jól látható digitális ID kijelzővel rendelkeznek.
A System 10 a tiszta kommunikációt háromszintű diverzitással biztosítja: frekvencia, idő és tér. A frekvencia diverzitás azt jelenti, hogy egy csatorna egyidejüleg két, dinamikusan kiosztott frekvenciát használ az interferenciamentes átvitel érdekében. Az idő diverzitás azt jelenti, hogy az audió jel a digitális adatfolyam több időszeletébe is bele van téve, a többutas terjedés interferenciájára való immunitás érdekében. A tér diverzitás pedig arról szól, hogy mind a vevőegység, mind az adóegységek két-két antennával vannak felszerelve, a vételi biztonság érdekében. A System 10 zsebadós ill. kéziadós szettben kapható.
- Digitális 24-bit/48 kHz felbontás a kimagasló hangminőség érdekében
- 2.4 GHz-es frekvenciasáv - mentes a TV interferenciától
- háromszíntű diverzitás: frekvencia, idő és tér
- automatikus frekvenciaválasztás a problémamentes használat érdekében
- pofonegyszerű használat azonnali csatorna választással, szinkronizálással
- szimmetrikus XLR és aszimmetrikus 6.3mm-es jack kimenetek szintszabályzóval
| Frekvencia sáv | 2,4GHz |
| Rendszer specifikáció | |
| üzemi frekvenciasáv | 2.4 GHz, ISM sáv |
| dinamikatartomány | >109 dB (A-súlyozott), tipikus |
| teljes harmonikus torzítás | <0.05% tipikus |
| hatótávolság | 30 m tipikus (tiszta RF környezetben) |
| üzemi hőmérséklet tartomány | 0° C - 40° C (Az elemek teljesítménnyel lecsökkenhet alacsonyabb hőmérsékleten) |
| frekvencia átvitel | 20 Hz - 20 kHz (Mikrofontípustól függően) |
| Vevőegység | |
| vételi rendszer | Diversity |
| maximális kimeneti szint | XLR szimmetrikus:0 dBV, 6.3mm aszimmetrikus:+6 dBV |
| tápegység | 100-240 V AC (50/60 Hz) - 12 V DC 500mA (center pozitív) kapcsolóüzemű külső tápegység |
| méretek | 190 mm x 46.2 mm x 128.5 mm (szélesség x magasság x mélység) |
| tömeg | 290 g |
| mellékelt tartozék | tápegység |
| Kézi mikrofon | |
| RF kimenő teljesítmény | 10mW |
| szórt sugárzás | a nemzeti előírásoknak megfelelő |
| elemek | Két 1.5V AA alkáli vagy AA NiMH tölthető (nem tartozék) |
| elem üzemidő | >7 óra (alkáli) (elemtípustól és használattól függően) |
| méretek | 254.8 mm hossz – 50.0 mm fej átmérő |
| tömeg | 280 g (elemek nélkül) |
| mellékelt tartozék | AT8456a Quiet-Flex™ mikrofonkengyel |
