Leírás és Paraméterek
AV-Jefe PA-604 kórusmikrofon
Hangfelvételek készítéséhez és hangosításhoz egyaránt ajánljuk.
Kórusoknál, pulpitusokon és számtalan területen alkalmazható.
Az állvány közvetlenül csatlakoztatható a mikrofonhoz, mely része a szettnek.
| kapszula típusa | kondenzátor |
| karakterisztika | hypercardioid |
| sávszélesség | 50Hz - 20kHz |
| érzékenység | -58dB +/- 3dB (0dB=1V / microbar@1kHz) |
| impedancia | 250 Ohm +/- 30% (@1kHz) |
| phantom táp | 48V-52V DC |
| csatlakozó | XLR |
| Min. magasság | 1360 mm |
| Max. magasság | 2700 mm |
| talpméret | 310 mm |
| tömeg | 6 kg |
| szín | fekete |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
