Leírás és Paraméterek
AV-Jefe PHM-965 kondenzátor kórusmikrofon
Professzionális fix telepítésű színpadi térmikrofon, függesztehető.
Kiválóan bevált kórusokhoz, színpadi térhangosításhoz.
| kapszula típusa | kondenzátor |
| karakterisztika | Hypercardioid |
| sávszélesség | 50Hz - 16kHz |
| érzékenység | -54dB +/- 3dB (0dB=1V / microbar@1kHz) |
| impedancia | 250 Ohm +/- 30% (@1kHz) |
| tápfeszültség | 22-52V DC |
| kábel hossza | 8 méter |
| csatlakozó | XLR |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
