Leírás és Paraméterek
AV-Jefe PHM-956 flat-határfelület mikrofon
Kiválóan bevált asztalnál ülő személyek tárgyalásának rögzítésére, hangosítására, video konferenciák hangjának biztosításához.
| kapszula típusa | kondenzátor |
| karakterisztika | Omni, kardioid, Hyper kardioid, 8 |
| sávszélesség | 50Hz - 15kHz |
| érzékenység | -52dB +/- 3dB (0dB=1V / microbar@1kHz) |
| impedancia | 200 Ohm +/- 30% (@1kHz) |
| tápfeszültség | 48-52V DC |
| csatlakozó | mini XLR |
| kapcsoló | érintés érzékelő |
| szűrő | kapcsolható mélyvágó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
