Leírás és Paraméterek
AKG C5 kondenzátor énekmikrofon, kapcsoló nélküli
Professzionális ének-vokál mikrofon.
| kapszula típusa | kondenzátor |
| karakterisztika | kardioid |
| frekvenciaátvitel | 65 - 20 000 Hz |
| érzékenység | 4 mV/Pa |
| Impedancia | 200 Ohm |
| kapcsoló | nincs |
| csatlakozó | szimmetrikus XLR papa, aranyozott érintkezőkkel |
| ház | erős fém ház |
| hossz/átmérő | 185/51 mm |
| extra | továbbfejlesztett visszajelzés és zajcsökkentés, AKG Laminált Varimotion membrán, integrált lengéscsillapító rendszer |
| tömeg | 345 g |
| alkalmazás | szólóének, háttér-vokál |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
