Leírás és Paraméterek
AKG P170 kondenzátor hangszermikrofon
Kiválóan alkalmas zenei felvételekre, overhead mikrofonnak, akusztikus gitár, húros hangszerek hangosítására.
| kapszula típusa | dinamikus |
| karakterisztika | kardioid |
| frekvenciaátvitel | 20 - 20 000 Hz |
| érzékenység | 15 mV/Pa |
| Impedancia | 200 Ohm |
| táp | 44-52V DC |
| kapcsoló | nincs |
| csatlakozó | szimmetrikus XLR papa |
| ház | erős fém ház |
| hossz/átmérő | 160/22 mm |
| tömeg | 130 g |
| alkalmazás | overhead, akusztikus gitár, húros hangszerek |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
