Leírás és Paraméterek
AKG P2 dinamikus hangszermikrofon
A mikrofon kiválóan alkalmas basszus hangszerek hangosítására.
| kapszula típusa | dinamikus |
| karakterisztika | kardioid |
| frekvenciaátvitel | 20 - 16 000 Hz |
| érzékenység | 2,5 mV/Pa |
| Impedancia | 400 Ohm |
| kapcsoló | nincs |
| csatlakozó | szimmetrikus XLR papa |
| ház | erős fém ház |
| hossz/átmérő | 130 x 132 x 60 mm |
| tömeg | 400 g |
| alkalmazás | basszus hangszerek, basszusgitár kombó, lábdob |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
