Leírás és Paraméterek
Apart MICPAT-D asztali mikrofon
A mikrofon Apart erősítőkkel kompatibilis, amin van 5 pólusú DIN csatlakozó. Pl. MA125.
Alumínium házban, strapabíró gégecsöves mikrofonnal, igen jó hangú dinamikus mikrofon kapszulával. A mikrofon talpon kétállású kapcsolóval kezdeményezhetünk bemondást, egyik irány tolva a kapcsoló fix állásba kerül, bemondás közben nem kell tartani a gombot, másik irányba tolva nyomógombként működik, csak addig megy a bemondás, amíg tolva tartjuk a gombot. 5 pólusú DIN csatlakozóval, 3 méteres kábel áll rendelkezésre.
| kapszula | dinamikus, uni-directional |
| frekvencia átvitel | 80Hz - 12kHz |
| impedancia | 600Ohm |
| kábel | 5 pólusú DIN |
| kábel hossza | 3 méter |
| zónák száma | 1 |
| mikrofon gégecső hossza | 315mm |
| tömeg | 0,85kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
