Leírás és Paraméterek
Apart P60DT-BL függeszthető hangfal, profi hangosításra, csak beltérre
A hangdoboz kiváló hangminőséggel rendelkezik, kétutas, külön mély és magassugárzója van, beszédre és zenére is kiválóan alkalmas. Konferenciaterembe, étterembe, szórakozóhelyekre stb. ajánlott. Fekete és fehér színben elérhető. 100/70V-os bemenete van, ezenkívül 16Ohm-os, így hagyományos, Ohm-ikus erősítővel is meg lehet hajtani, 4 db-ot párhuzamosan kötve 4 Ohm lesz az eredő impedancia.
| felhasználás | csak beltéri |
| teljesítmény | 60 Watt |
| utak száma | 2 |
| teljesítmény | 60/30/15/7,5 W @ 100V, 60W RMS @ 16OHM |
| frekvencia átvitel | 65-20.000Hz |
| mérete | 265mm magas, 276mm széles |
| tömege | 3,85kg |
| IP védettség | csak beltérre |
| rács anyag | acél |
| ház anyaga | ABS műanyag |
| mélysugárzó | 6,5" |
| magassugárzó | 1 " |
| színe | fekete |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
