Leírás és Paraméterek
Apart SUBLIME-W szubhangfal.
Ideális háttérzene sugárzásra, szórakozóhelyeken, éttermekben, Pub-okban, konferenciatermekben, házasságkötő termekben, olyan helyen, ahol fontos a jó hangminőség. A szubládát szerelhetjük falra is, lapos formája miatt nem feltűnő, beleillik környezetébe, de tehetjük pl. asztal alá is. Az alábbi Apart márkájú fali hangfalak ideális kiegészítóje: MASK2, OVO3, CM3T, CM4.
| utak száma | 1 |
| terhelhetőség | 2 x 80W |
| impedancia | 8 Ohm |
| hangszóró | 6,5"-os mélysugárzó, dupla kónusszal |
| frekvencia átvitel | 50-200Hz, beépített crossower |
| ház | fa doboz, műanyag borítással |
| méretek | 420 x 470 x 120 mm |
| védettségi fokozat | IP20 |
| színe | fehér |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
