Leírás és Paraméterek
AV-Jefe PMM-36B kondenzátor hangszer mikrofon
Professzionális mikrofon húros hangszerekhez.
| kapszula típusa | kondenzátor |
| karakterisztika | kardioid |
| sávszélesség | 80Hz - 14kHz |
| érzékenység | -72dB +/- 3dB (0dB=1V / microbar@1kHz) |
| impedancia | 250 Ohm +/- 30% (@1kHz) |
| tápfeszültség | 9-52V DC |
| csatlakozó | XLR |
| kábelhossz | 5 méter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
