Leírás és Paraméterek
AV-Jefe PMM-42M kondenzátor hangszer mikrofon
Professzionális dob és hangszer mikrofon.
| kapszula típusa | kondenzátor |
| karakterisztika | kardioid |
| sávszélesség | 50Hz - 18kHz |
| érzékenység | -65dB +/- 3dB (0dB=1V / microbar@1kHz) |
| impedancia | 250 Ohm +/- 30% (@1kHz) |
| max. hangnyomás | 135dB SPL (1kHz@) |
| jel-zaj viszony | >65dB |
| tápfeszültség | 1.5-10V DC |
| csatlakozó | mini XLR |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
