Leírás és Paraméterek
AV-Jefe PMM-14 professzionális kondenzátor mikrofon
Professzionális kondenzátor hangszermikrofon, mélyvágószűrő kapcsolóval.
Elsősorban vonós és pengetős hangszerekhez. Élő dob hangosításhoz overheadként.
| kapszula típusa | kondenzátor |
| karakterisztika | kardioid |
| sávszélesség | 70Hz - 18kHz |
| érzékenység | -63dB +/- 3dB (0dB=1V / microbar@1kHz) |
| impedancia | 100 Ohm +/- 30% (@1kHz) |
| max. hangnyomás | 140dB SPL (1kHz@1% THD) |
| Jel-zaj viszony | >60dB |
| tápfeszültség | 9-52V DC |
| csatlakozó | XLR |
| mélyvágó kapcsoló |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
