Leírás és Paraméterek
Az U-841A kimagasló érthetőségű hangreprodukciót kínál kompakt, kisméretű kialakítással. Ez az UniGuard® RFI-védelemmel ellátott gömbkarakterisztikás kondenzátor határfelületi mikrofon tiszta, nagyfokú érthetőséget igénylő feladatokra: professzionális rögzítési célokra, televíziós, valamint konferenciákon való asztali használatra lett tervezve. Az U-841A 360°-os vételi tartománnyal rendelkezik, elemről és fantomtápról is üzemeltethető.
- asztalon való használatra tervezve – ideális választás professzionális hangrögzítésre, televíziós használatra, konferencia és egyéb igényes alkalmazási területeken való alkalmazásra
- az UniGuard® RFI-védelem immunitást biztosít a rádiófrekvenciás zavarok ellen
- az UniSteep® szűrő bekapcsolásával az érthetőség károsítása nélkül csökkenthető a mélyfrekvenciás moraj
- a kis méretű UniPoint kapszula a határfelülethez közel elhelyezve fázistorzítás nélküli, tiszta és erőteljes hangzást ad.
- nehéz öntvényház és csúszásmentes szilikonhab talpak minimalizálják a felület vibrációjának bejutását a mikrofon audiójelébe
- lapos kialakítás és csillogásmentes festés a minimális láthatóság érdekében
- elemről és fantomtápról is üzemeltethető
| kapszula típusa | kondenzátor |
| iránykarakterisztika | gömb, a határfelület feletti féltérben |
| frekvencia átvitel | 30 - 20 000 Hz |
| mélyfrekvenciás szűrő | 80 Hz, 18 dB/oktáv |
| Érzékenység | fantomtáp -39 dB (11.2 mV) ref. 1V, 1 Pa, elem -40 dB (10.0 mV) ref. 1V, 1 Pa |
| Impedancia | fantomtáp:200 Ohm, elem 270 Ohm |
| maximális bemeneti hangnyomás | fantom:132 dB, 1 kHz, 1% T.H.D., elem 122 dB SPL, 1 kHz, 1% T.H.D. |
| dinamikatartomány | fantomtáp 111 dB, 1 kHz, elem 101 dB, 1 kHz |
| Jel/Zaj viszony | 73 dB, 1 kHz |
| fantomtáp | 11-52V DC, 2 mA tipikus |
| elem típus | 1.5V AA |
| elem áramfelvétel / élettartam | 0,4 mA / 1200 óra tipikus (alkáli) |
| kapcsoló | Ki, Be, mélyvágó |
| kábel | 7.6 m hosszú (mikrofonhoz fixen rögzítve), 3.2 mm átmérő, 2-eres árnyékolt kábel TA3F csatlakozóval |
| mellékelt tartozékok | AT8531 tápegység modul; elem; puha védőtasak |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
