Leírás és Paraméterek
A határfelületi alkalmazásokban kimagaslóan teljesítő U-851A mikrofon PivotPoint® forgatható kimeneti csatlakozóval van ellátva, emellett UniSteep® szűrőt, valamint UniGuard® RFI-védelmet is tartalmaz. Az elemről vagy fantomtápról is üzemeltethető mikrofon kapszulája cserélhető; kardioid, hiperkardioid, illetve gömbkarakterisztikás kivitel is rendelkezésre áll. Nehéz öntvényháza és csúszásmentes szilikonhab talpai minimalizálják a felület vibrációjának bejutását a mikrofon audiójelébe. Kimagasló tengelyen kívüli elnyomása és maximális gerjedés előtti erősítési szintje révén ez a professzionális mikrofon új minőségi sztenderdet állít a kihívást jelentő akusztikus alkalmazások terén.
- határfelületi alkalmazásokra tervezve: ideális megoldás kiváló hangminőséget igénylő hangosítási feladatok, professzionális rögzítés, televíziós, konferencia és egyéb igényes alkalmazási területek ellátására
- az egyedülálló PivotPoint™ elfordítható kimeneti csatlakozó lehetővé teszi a kábel mikrofonból való kivezetését a mikrofon alsó vagy hátsó felületén is
- kiváló tengelyen kívüli elnyomási paraméterek a maximális torzításmentes kimeneti szint érdekében
- az UniGuard® RFI-védelem immunitást biztosít a rádiófrekvenciás zavarok ellen
- az UniSteep® szűrő bekapcsolásával az érthetőség károsítása nélkül csökkenthető a mélyfrekvenciás moraj
- a kis méretű UniPoint kapszula a határfelülethez közel elhelyezve fázistorzítás nélküli, tiszta és erőteljes hangzást ad
- nehéz öntvényház és csúszásmentes szilikonhab talpak minimalizálják a felület vibrációjának bejutását a mikrofon audiójelébe
- lapos kialakítás és csillogásmentes festés a minimális láthatóság érdekében
- elemről és fantomtápról is üzemeltethető
| kapszula típusa | kondenzátor |
| iránykarakterisztika | fél kardioid |
| frekvencia átvitel | 30 - 20 000 Hz |
| mélyvágó szűrő | 80 Hz, 18 dB/oktáv |
| érzékenység | fantomtáp -40 dB (10.0 mV) ref. 1V, 1 Pa, elem -41 dB (8.9 mV) ref. 1V, 1 Pa |
| impedancia | fantomtáp 200 Ohm, elem 270 Ohm |
| maximális bemeneti hangnyomás | fantomtáp 133 dB SPL (1 kHz, 1% T.H.D.), elem 123 dB SPL (1 kHz, 1% T.H.D.) |
| dinamikatartomány | fantomtáp 111 dB,1 kHz at Max SPL, elem 101 dB (1 kHz-en) |
| Jel/Zaj viszony | 72 dB (1 kHz-en) |
| fantomtáp | 11-52V DC, 2 mA tipikus |
| elem típusa | 1.5V AA |
| elem áramfelvétel / élettartam | 0.4 mA / 1200 óra tipikus (alkáli) |
| kapcsoló | Ki, egyenletes, Mélyvágó |
| kábel | 7,6 m hosszú (mikrofonhoz fixen rögzítve), 3,2 mm átmérő, 2-eres árnyékolt kábel XLR csatlakozóval |
| mellékelt tartozékok | AT8531 tápegység modul; elem; puha védőtasak |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
