Leírás és Paraméterek
Az U-851R kimagasló beszéd érthetőséget és transzparens hangminőséget biztosít határfelületi alkalmazásokhoz. A mikrofon forgatható PivotPoint® kimeneti csatlakozóval van ellátva, emellett UniSteep® szűrővel és UniGuard® RFI-védelemmel rendelkezik. Kapszulája cserélhető; kardioid, hiperkardioid, illetve gömbkarakterisztikás változatok is rendelkezésre állnak. Nehéz öntvényháza és csúszásmentes szilikonhab talpai minimalizálják a felület vibrációjának bejutását a mikrofon audiójelébe. Az U-851R önálló elektronikával van ellátva, így nincsen szükség külső tápegység modulra.
- határfelületi alkalmazásokra tervezve: ideális megoldás kiváló hangminőséget igénylő hangosítási feladatok, professzionális rögzítés, televíziós, konferencia és egyéb igényes alkalmazási területek ellátására
- az egyedülálló PivotPoint™ elfordítható kimeneti csatlakozó lehetővé teszi a kábel mikrofonból való kivezetését a mikrofon alsó vagyhátsó felületén is
- kiváló tengelyen kívüli elnyomási paraméterek a maximális torzításmentes kimeneti szint érdekében
- az UniGuard® RFI-védelem immunitást biztosít a rádiófrekvenciás zavarok ellen
- beépített elektronika; nincsen szükség külső tápegység modul használatára
- a kis méretű UniPoint kapszula a határfelülethez közel elhelyezve fázistorzítás nélküli, tiszta és erőteljes hangzást ad
- nehéz öntvényház és csúszásmentes szilikonhab talpak minimalizálják a felület vibrációjának bejutását a mikrofon audiójelébe
- lapos kialakítás és csillogásmentes festés a minimális láthatóság érdekében
- két verzióban (U851R – fekete, U851RW – fehér) áll rendelkezésre
| kapszula típusa | kondenzátor |
| iránykarakterisztika | fél kardioid |
| frekvencia átvitel | 30 - 20 000 Hz |
| mélyvágó szűrő | 80 Hz, 18 dB/oktáv |
| érzékenység | 34 dB (19.9 mV) ref. 1V, 1 Pa |
| impedancia | 200 Ohm |
| maximális bemeneti hangnyomás | 134 dB SPL (1 kHz, 1% T.H.D.) |
| dinamikatartomány | 108 dB (1 kHz-en) |
| Jel/Zaj viszony | 68 dB (1 kHz-en) |
| fantomtáp | 11-52V DC, 4 mA tipikus |
| kapcsoló | Lineáris, Mélyvágó |
| tömeg | 262 g |
| színe | fekete |
| méret | 108 mm hosszú, 84 mm széles, 23 mm magas |
| kimeneti csatlakozó | XLR |
| kábel | 7,6 m hosszú, 3,2 mm átmérőjű, 2-eres árnyékolt kábel TA3F / XLR csatlakozókkal |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
