Leírás és Paraméterek
Apart COLS101 100V-os hangoszlop, kültérre és beltérre
A hangoszlop nagyon jó hangminőségének köszönhetően kiválóan alkalmas beszédre, ideális sport létesítményekbe, sport csarnokokba, uszodákba, focipályákra, templomokba.
10 x 2"-os mélysugárzója és egy 1"-os magassugárzója van, alu házban, egyszerű fali konzollal. Háza tetszőleges színűre festhető.
| felhasználás | bel-és kültéri |
| utak száma | 2 |
| hangszórók | 10 x 2" mélysugárzó, 1 x 1"-os magassugárzó |
| teljesítmény | 40 - 20 - 10W 100V-on, 60W 8 Ohm-on |
| maximális hangnyomás | 106dB SPL max |
| frekvencia átvitel | 200 - 20.000Hz |
| ház anyaga | Alu |
| IP védettség | IP66 |
| függőleges lesugárzási szög | 40° |
| vízszintes lesugárzási szög | 180° |
| mérete | 721 x 66 x 66mm |
| tömeg | 3,1kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
