Leírás és Paraméterek
Apart COLW81 100V-os hangoszlop, kültérre és beltérre
A hangoszlop nagyon jó hangminőségének köszönhetően kiválóan alkalmas zenére és beszédre egyaránt. Ideális sport létesítményekbe, sport csarnokokba, uszodákba, focipályákra, templomokba.
8 x 3,3"-os mélysugárzója és egy 1"-os magassugárzója van, alu házban, egyszerű fali konzollal. Háza tetszőleges színűre festhető.
| felhasználás | bel-és kültéri |
| utak száma | 2 |
| hangszórók | 8 x 3,3" mélysugárzó, 1 x 1"-os magassugárzó |
| teljesítmény | 80 - 40 - 30W 100V-on, 120W 8 Ohm-on |
| maximális hangnyomás | 116dB SPL max |
| frekvencia átvitel | 170 - 20.000Hz |
| ház anyaga | Alu |
| IP védettség | IP66 |
| függőleges lesugárzási szög | 25° |
| vízszintes lesugárzási szög | 180 |
| mérete | 974 x 83 x 100mm |
| tömeg | 6kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
