Leírás és Paraméterek
Az Artist Elite AE 6100 hiperkardioid dinamikus ének mikrofon nagyfokú hangtisztaságot, artikulációt, gyors tranziensátvitelt és nagy kimeneti jelszintet kínál a kompromisszumot nem tűrő, különösen igényes előadók számára. A mikrofon a tengelyirányú hangreprodukcióra optimalizált iránykarakterisztika mellett maximális gerjedés-elnyomást és kimagasló rázkódás elleni védelmet nyújt a kézzaj minimalizálása érdekében. A torlóhangok ellen maximális védelem érdekében a mikrofonkosár külső rácsán belül egy finomabb, edzett acélhuzal rács és nyíltcellás szivacsréteg található. A kapszula tetején elhelyezett nyíltcellás szivacsréteg biztosítja a puffogó hangok elleni utolsó védelmi vonalat.
- meggyőző hang a kompromisszumot nem tűrő előadó számára
- pregnáns hang, kiváló monitorozhatóság
- nagy kimenő szint, gyors tranziensek és tiszta artikuláció
- belső rugalmas felfüggesztése minimalizálja a kéz- és kábelzajokat
- maximális gerjedés-elnyomás
- a hiperkardioid iránykarakterisztika megnöveli a kiválasztott hangforrás izolációját
- kiváló testizoláció, alacsony kézzaj
- a többfokozatú mikrofonkosár kimagasló védelmet nyújt a torlóhangok ellen, a magasfrekvenciás hangtisztaság megőrzése mellett
- Quiet-Flex® mikrofonkengyel biztosítja a halk, sokoldalú mikrofon pozícionálást
- Kitűnő védelmet nyújtó popfilter
- Masszív, strapabíró konstrukció
| kapszula típusa | dinamikus |
| iránykarakterisztika | hiperkardioid |
| frekvencia átvitel | 60 - 15 000 Hz |
| érzékenység | -55 dB (1.7 mV) ref. 1V, 1 Pa |
| impedancia | 250 Ohm |
| tömeg | 310 g |
| méret | 177 mm hosszú, 48 mm fej átmérő |
| kimeneti csatlakozó | beépített 3-pólusú XLR |
| mellékelt tartozékok | AT8470 Quiet-Flex® mikrofonkengyel; 5/8"-3/8" szűkítőgyűrű; puha védőtasak |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
