Leírás és Paraméterek
Az Artist Series kondenzátor énekmikrofonja pontos, részletgazdag énekhang visszadásra lett optimalizálva. A kondenzátor kialakítása ideális stúdióban való használatra; az ATM 710 kimagasló hangtisztaságot nyújt. A mikrofon beépített 80 Hz-es mélyvágó szűrővel van ellátva, melynek segítségével könnyedén kapcsolhatunk a lineáris frekvenciaátvitel és a puffogó hangokat elimináló mélyvágás között. Az AT M710 kapcsolható 10 dB-es csillapítóval is rendelkezik, mely csökkenti a mikrofon érzékenységét, növelve ezzel a hangnyomástűrést. A mikrofon kardioid iránykarakterisztikája csökkenti az oldalról és hátulról érkező hangok arányát, ezáltal megnöveli a kiválasztott hangforrás izolációját.
- kiválóan használható kontrollált színpadi hangerő vagy fülmonitorozás mellett
- kardioid iránykarakterisztika, mely csökkenti a hátulról és oldalról érkező hangok szintjét, megnövelve a kiválasztott hangforrás izolációját
- rázkódásmentes kivitel az alacsony kézzaj érdekében
- többfokozatú mikrofonkosár kimagasló védelemmel a torlóhangok ellen, a magasfrekvenciás tisztaság megtartása mellett
- kondenzátor átalakító, stúdióminőségű hangzás
- beépített 80Hz-es mélyvágó és 10dB csillapító kapcsolók
- aranyozott, korrózióálló XLR csatlakozó
- masszív fémház a hosszútávú problémamentes használat érdekében
| kapszula típusa | kondenzátor |
| iránykarakterisztika | kardioid |
| frekvencia átvitel | 40 - 20 000 Hz |
| mélyvágó szűrő | 80 Hz, 12 dB/oktáv |
| érzékenység | 40 dB (10.0 mV) ref. 1V, 1 Pa |
| impedancia | 200 Ohm |
| maximális bemeneti hangnyomás | 148 dB SPL (1 kHz, 1% T.H.D.) |
| dinamikatartomány | 127 dB (1 kHz-en) |
| Jel/Zaj viszony | 73 dB (1 kHz-en) |
| fantomtáp | 11-52V DC, 3,5 mA tipikus |
| tömeg | 274 g |
| méret | 179 mm hosszú, 50 mm átmérő |
| kimeneti csatlakozó | beépített 3-pólusú XLR |
| mellékelt tartozékok | AT8470 Quiet-Flex® mikrofonkengyel; 5/8"-3/8" szűkítőgyűrű; puha védőtasak |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
